درباره زیست بانی پایا

logo-full


” بسمه تعالی”

معرفی شرکت

شرکت زیست بانی پایا در سال 1387 با هدف اعتلای جایگاه کشاورزی و کمک به کشاورزان از طریق ارائه خدمات و تولید محصولات بیولوژیک آفات در بخش کشاورزی، فعالیت خود را آغاز کرده است. شرکت زیست بانی پایا با هدف کمک به تولید داخلی، کاهش استفاده از سموم شیمیایی و حفاظت از محیط زیست موفق به دریافت پروانه بهره برداری از سازمان حفظ نباتات کشور و جهاد کشاورزی گردیده است.  این مجموعه در راستای احقاق اهداف خود و با تکیه بر دانش فنی در تولید محصولات بیولوژیک افات، آزمایشگاه های مجهز، سرمایه گذاری هدفمند در عرصه ی کشاورزی نوین و همچنین با داشتن سال ها تجربه در بازار ایران، به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در زمینه ی خدمات بیولوژیک کشاورزی بدل شده است. مجموعه ما همواره تلاش می کند با تکیه بر دانش و تجارب متخصصان توانا و متعهد خود در جهت رفع مشکلات بخش کشاورزی و کشاورزان نقش اساسی را در ارتقاء خدمات به بخش کشاورزی در سطح کشور ایفا نماید.

فعالیت شرکت زیست بانی پایا zbp در زمینه تولید انواع فرمون های حشرات، آفتکش های بیولويک و تجهیزات کنترل بیولوژیک آفات می باشد. در این راستا شرکت زیست بانی پایا سعی نموده تا با تولید محصولات کنترل بیولوژیک گام های موثر و استوار برداشته و زمینه را برای دفع موثر آفات کشاورزی فراهم نماید.  شرکت ما توانسته است طیف وسیعی از محصولات دفع آفات کشاورزی با بهترین مواد اولیه تولید نموده و به عنوان شرکتی پیشرو در ارائه خدمات به بخش کشاورزی مطرح باشد.

توانمندی های ما

در طول 20 سال گذشته، تیم تحقیقاتی ما بر ارائه محصولات جدید با کیفیت و عملکرد بالا در بخش کشاورزی، محصولات انباری، زراعی، باغی و خانگی متمرکز شده و با بهره مندی از آزمایشگاه های مجهز قادر به تولید بیش از 50 نوع فرمون حشرات و تجهیزات مربوط به آن  می باشد. تمام محصولات ما دارای برگه آنالیز کمی و کیفی نیز می باشد.

اهداف ما

این مجموعه همواره در تلاش است با تولید محصولات زیستی و بیولوژیکی موثر و در عین حال سازگار با محیط زیست، بهترین خدمات را به مشتریان خود از تولید تا فروش ارائه دهد.

تحقیقات ما

نظارت و بازدید مزارع و باغات، برگزاری سمینارهای آموزشی و ترویجی، حضور در نمایشگاه های تخصصی و پشتیبانی فنی مشتریان از جمله خدمات شرکت زیست بانی پایا میباشد. همچنین، مجموعه ما همواره در تلاش است با سرمایه گذاری تحقیقاتی، مشارکت در تحقیقات علمی و به روزرسانی اطلاعات در بخش کشاورزی به توسعه و ارتقاء هرچه بهتر محصولات تولیدی خود در جهت آبادانی ایران عزیز گام بردارد.