لوگوی زیست بانی پایا

درباره زیست بانی پایا

logo-full


” بسمه تعالی”

معرفی شرکت

شرکت زیست بانی پایا در سال 1387 با هدف اعتلای جایگاه کشاورزی و کمک به کشاورزان از طریق ارائه خدمات و تولید محصولات بیولوژیک آفات در بخش کشاورزی، فعالیت خود را آغاز کرده است. شرکت زیست بانی پایا با هدف کمک به تولید داخلی، کاهش استفاده از سموم شیمیایی و حفاظت از محیط زیست موفق به دریافت پروانه بهره برداری از سازمان حفظ نباتات کشور و جهاد کشاورزی گردیده است.  این مجموعه در راستای احقاق اهداف خود و با تکیه بر دانش فنی در تولید محصولات بیولوژیک افات، آزمایشگاه های مجهز، سرمایه گذاری هدفمند در عرصه ی کشاورزی نوین و همچنین با داشتن سال ها تجربه در بازار ایران، به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در زمینه ی خدمات بیولوژیک کشاورزی بدل شده است. مجموعه ما همواره تلاش می کند با تکیه بر دانش و تجارب متخصصان توانا و متعهد خود در جهت رفع مشکلات بخش کشاورزی و کشاورزان نقش اساسی را در ارتقاء خدمات به بخش کشاورزی در سطح کشور ایفا نماید.

فعالیت شرکت زیست بانی پایا در زمینه تولید انواع فرمون های حشرات، آفتکش های بیولويک و تجهیزات کنترل بیولوژیک آفات می باشد. در این راستا شرکت زیست بانی پایا سعی نموده تا با تولید محصولات کنترل بیولوژیک گام های موثر و استوار برداشته و زمینه را برای دفع موثر آفات کشاورزی فراهم نماید.  شرکت ما توانسته است طیف وسیعی از محصولات دفع آفات کشاورزی با بهترین مواد اولیه تولید نموده و به عنوان شرکتی پیشرو در ارائه خدمات به بخش کشاورزی مطرح باشد.

توانمندی های ما

در طول 20 سال گذشته، تیم تحقیقاتی ما بر ارائه محصولات جدید با کیفیت و عملکرد بالا در بخش کشاورزی، محصولات انباری، زراعی، باغی و خانگی متمرکز شده و با بهره مندی از آزمایشگاه های مجهز قادر به تولید بیش از 50 نوع فرمون حشرات و تجهیزات مربوط به آن  می باشد. تمام محصولات ما دارای برگه آنالیز کمی و کیفی نیز می باشد.

اهداف ما

این مجموعه همواره در تلاش است با تولید محصولات زیستی و بیولوژیکی موثر و در عین حال سازگار با محیط زیست، بهترین خدمات را به مشتریان خود از تولید تا فروش ارائه دهد.

تحقیقات ما

نظارت و بازدید مزارع و باغات، برگزاری سمینارهای آموزشی و ترویجی، حضور در نمایشگاه های تخصصی و پشتیبانی فنی مشتریان از جمله خدمات شرکت زیست بانی پایا میباشد. همچنین، مجموعه ما همواره در تلاش است با سرمایه گذاری تحقیقاتی، مشارکت در تحقیقات علمی و به روزرسانی اطلاعات در بخش کشاورزی به توسعه و ارتقاء هرچه بهتر محصولات تولیدی خود در جهت آبادانی ایران عزیز گام بردارد.